kalkulator angielski malta

Jesteśmy na Facebooku

Zapraszamy na Facebooka, gdzie prezentujemy najnowsze galerie z Malty.


kalkulator angielski malta

PROCEDURA REZERWACJI EC

SZKOŁA EC

Kursy angielskiego na Malcie - procedura rezerwacji

 1. Zarezerwuj kurs najpóźniej 2 tygodnie przed wyjazdem na Maltę. Uwaga: rezerwacja z dużo większym wyprzedzeniem gwarantuje pewniejszą dostępność miejsc w wybranym terminie.
 2. Wypełnij formularz Rezerwacja online.
 3. Wyjeżdżasz z towarzystwem i chcesz zarezerwować wspólne zakwaterowanie? Wpisz w formularzu w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje nazwisko drugiego kursanta (który również musi wypełnić formularz).
 4. Wahasz się, który kurs wybrać? Jeśli wyjeżdżasz na dłużej niż tydzień, możesz wybrać inny kurs w każdym tygodniu pobytu. Napisz to w formularzu w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje.
 5. Przed wyborem terminu wyjazdu warto sprawdzić, kiedy wypadają święta państwowe: 7 i 29 czerwca, 8 i 21 września, 8 i 13 grudnia 2021 r. Szkoły na Malcie są wówczas nieczynne, a zajęcia grupowe nie będą odbrabiane. Natomiast zajęcia indywidualne zostaną odpracowane w pozostałe dni.
 6. Wybierz walutę płatności za fakturę PLN lub EUR. W przypadku wyboru PLN zastosowanie będzie miał aktualny kurs sprzedaży mbanku PLN-EUR.
 7. Faktura na firmę? Podaj dane firmy, na które ma być wystawiona faktura za szkolenie językowe w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje: nazwa firmy, adres, NIP.
 8. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu opcji „zatwierdź” odbierz emaila ze szczegółowymi informacjami na temat dokonanej rezerwacji i fakturą pro forma. Dokument zostanie przesłany w ciągu 1 dnia roboczego od wypełnienia formularza.
 9. Wpłać zaliczkę - 25% ceny wyjazdu w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania faktury.
 10. Prześlij na emailowy adres zwrotny dowód wpłaty zaliczki, co będzie równoznaczne z dokonaniem rezerwacji pobytu językowego na Malcie.
 11. Po otrzymaniu potwierdzewnia rezerwacji i faktury kup bilet lotniczy przez Internet, jeżeli przelot nie był zamawiany w pakiecie. Uwaga: cena przelotu tanimi liniami lotniczymi jest niższa przy zakupie biletu z większym wyprzedzeniem.
 12. Uzyskaj ubezpieczenie (nieobowiązkowe, ale zalecane) – np. bezpłatna karta EKUZ.
 13. Ureguluj pozostałą do zapłaty należność najpóźniej 3 tygodnie przed przylotem. Przypomnienie o dokonaniu wpłaty otrzymasz mailem. Po zaksięgowaniu pełnej wpłaty prześlemy fakturę na podstawie wcześniej wystawionej pro formy.

 

Faktura na firmę za szkolenie językowe na Malcie

Dane firmy (nazwa, adres, NIP) należy w wpisać w formularzu w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje.