kalkulator angielski malta

Kurs przygotowawczy

Przed wyjazdem na Maltę zachęcamy do zamówienia kursu online, prowadzonego metodą Direct, gdzie od samego początku uczeń jest otoczony językiem obcym poprzez słuchanie i mówienie. Szczególny nacisk kładzie się na konwersację oraz ćwiczenie materiału w kontekstach.

KURSY ONLINE dla osób prywatnych oraz firm z całej Polski
Elastycznie dobrany grafik. Kursy standardowe i intensywne.
Zajęcia indywidualne, w parach i grupowe (maks. 5 osób) - w 99% mówienie.
Darmowy podręcznik i dostęp do ćwiczeń multimedialnych (gramatyka, słownictwo), obejmujących wszystkie zagadnienia z przerobionej wcześniej w formie ustnej lekcji z lektorem.

ROZPOCZĘCIE KURSU
Możliwość rozpoczęcia kursu indywidualnego lub dołączenia do istniejącej grupy w dowolnym momencie. Sprawdź swój poziom, a następnie zapisz się na kurs online.

RODZAJE KURSÓW
- ogólny: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski i francuski online; 
- biznesowy: angielski online. 

PLATFORMA DO ZAJĘĆ ONLINE
Brak konieczności instalowania programów. Po zalogowaniu się na platformę kursant ma dostęp do swojego konta, gdzie znajduje się m.in. zakładka z grafikiem zajęć, e-podręcznikiem, egzaminami oraz wejście na lekcję online z lektorem po naciśnięciu o określonej godzinie ikonki z kamerą. 

CENNIK

Cennik kursów online z polskim lektorem

  W grupie 3-5 osób W parach Indywidualnie
Pierwsza lekcja 25 zł  37,5 zł 75 zł
Pakiet 12 lekcji  300 zł 450 zł  900 zł


Jedna lekcja trwa czterdzieści pięć minut. Zajęcia w blokach: 60 lub 90 minut. Intensywność zajęć w tygodniu do ustalenia.

PODRĘCZNIK
- podręczniki z serii "Designed with Direct Method" - wersja elektroniczna w cenie kursu online, tj. 0,00 zł (podręcznik elektroniczny i dostęp do platformy e-learningowej z ćwiczeniami interaktywnymi).

Sprawdź swój poziom, a następnie zapisz się na kurs online!