Angielski na Malcie

Położona na środku Morza Śródziemnego Malta jest uznanym światowym centrum nauczania języka angielskiego. Na tej niewielkiej wyspie, będącej częścią Unii Europejskiej, działa wiele szkół językowych, do których zjeżdżają kursanci z różnych zakątków świata. Placówki te oferują różnorodne kursy dostosowane do wszystkich grup wiekowych i zainteresowań, zapewniając wysoki standard nauczania i międzynarodową atmosferę. Z powodu dużej konkurencji szkoły nauczania języka angielskiego rywalizują w staraniach o unikalność, poszukując elementów, które je wyróżnią. Kursy grupowe, egzaminacyjne, programy Erasmus+, specjalistyczne, obozy językowe, półkolonie, lekcje angielskiego połączone z kursem nurkowania, pakiety dla rodzin i osób 45+ to tylko nieliczne z olbrzymiej puli możliwości. 

Spragnieni spokoju i bliższego kontaktu z naturą mogą skorzystać z oferty szkół językowych znajdujących się na siostrzanej wyspie Malty - Gozo.

Szkoły języka angielskiego na Malcie i Gozo mogą poszczycić się różnorodnością dostępnego zakwaterowania i bogatą infrastrukturą rekreacyjną, obejmującą baseny czy siłownie, a także wielorakie aktywności pozalekcyjne, takie jak nurkowanie, kajakarstwo czy trekking. Z ponad 300 słonecznymi dniami w roku wyspa ta zachęca do aktywnego wypoczynku w sprzyjającej pogodzie. Codziennie organizowane są też fascynujące wycieczki. Malta bowiem to nie tylko miejsce nauki języka, ale także skarbnica fascynującej historii. 

Dostępne są bezpośrednie loty z wielu miast Polski, co umożliwia szybki i łatwy dostęp na Maltę bez paszportu w zaledwie 2 i pół godziny. Przystępne ceny i możliwość korzystania z ciepłego morza sprawiają, że kraj ten jest idealnym miejscem do zwiedzania i wypoczynku, poznawania jej historii i kultury w połączeniu z nauką języka angielskiego.

Script logo