kalkulator angielski malta

Promocja - angielski Malta

NOWOŚĆ od 2018 r.

Nielimitowane, bezpłatne Wi-Fi w każdym rodzaju zakwaterowania (poza mieszkaniami z 3-4 sypialniami).

 

Jesteśmy na Facebooku

Zapraszamy na Facebooka, gdzie prezentujemy najnowsze galerie z Malty.


kalkulator angielski malta

PROCEDURA REZERWACJI

SZKOŁA CLUBCLASS

Kursy angielskiego na Malcie - procedura rezerwacji SZKOŁA CLUBCLASS

 1. Zarezerwuj kurs najpóźniej 2 tygodnie przed wyjazdem na Maltę, wypełniając formularz Rezerwacja online. Rezerwacja z dużo większym wyprzedzeniem gwarantuje pewniejszą dostępność miejsc w wybranym terminie.
 2. Wyjeżdżasz z towarzystwem i chcesz zarezerwować wspólne zakwaterowanie? Wpisz w formularzu w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje nazwisko drugiego kursanta (który również musi wypełnić formularz).
 3. Wahasz się, który kurs wybrać? Jeśli wyjeżdżasz na dłużej niż tydzień, możesz wybrać inny kurs w każdym tygodniu. Napisz to w formularzu w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje.
 4. Przed wyborem terminu wyjazdu warto sprawdzić, kiedy wypadają święta państwowe: 01.01, 19.03, 30.03, 01.05, 07.06, 29.06, 15.08, 21.09, 13.12 i 25.12.2018 r. Szkoły na Malcie są wówczas nieczynne, a zajęcia grupowe nie będą odbrabiane. Natomiast zajęcia indywidualne zostaną odpracowane w pozostałe dni.
 5. Chęć podjęcia  kursu nurkowania, żeglarstwa, windsurfigu lub żeglugi katamaranem można wpisać w formularzu w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje.
 6. Wybierz walutę płatności za fakturę EUR lub PLN. W przypadku wyboru PLN zastosowanie będzie miał aktualny kurs sprzedaży mbanku PLN-EUR.
 7. Faktura na firmę? Podaj dane firmy, na które ma być wystawiona faktura za szkolenie językowe w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje: nazwa firmy, adres, NIP.
 8. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu opcji „zatwierdź” odbierz emaila ze szczegółowymi informacjami na temat dokonanej rezerwacji oraz kwotą do zapłaty i numerem konta do wpłat PLN lub EUR. Dokumenty zostaną przesłane w ciągu 1 dnia roboczego od wypełnienia formularza.
 9. Wpłać zaliczkę - 25% ceny wyjazdu i pełną cenę biletu lotniczego, jeżeli jest zamawiany w pakiecie - w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania faktury.
 10. Prześlij na emailowy adres zwrotny dowód wpłaty zaliczki, co będzie równoznaczne z dokonaniem rezerwacji pobytu językowego na Malcie.
 11. Kup bilet lotniczy przez Internet, jeżeli przelot nie był zamawiany w pakiecie. Uwaga: cena przelotu tanimi liniami lotniczymi jest niższa przy zakupie biletu z większym wyprzedzeniem.
 12. Uzyskaj ubezpieczenie (nieobowiązkowe, ale zalecane) – np. bezpłatna karta EKUZ.
 13. Ureguluj pozostałą do zapłaty należność najpóźniej 3 tygodnie przed przylotem przelewem.

 

Faktura na firmę za szkolenie językowe na Malcie

Dane firmy (nazwa, adres, NIP) należy w wpisać w formularzu rezerwacyjnym w polu przeznaczonym na dodatkowe informacje.

 

Więcej o wyjeździe językowym:
Informator dla uczestnika kursu w Clubclass